Moje certyfikaty

Certyfikat PDF

Kiedy przejdziesz wszystkie moduły (oznaczysz lekcje jako zrobione/done – pole wyboru znajduje się na szarym pasku, w prawym, górnym rogu – System traktuje każdy element modułu jako lekcję – “Podziękowanie + informacja”, “Wstęp” itp. także należy odhaczyć) i rozwiążesz wszystkie testy pośrednie oraz test końcowy, system wygeneruje dla Ciebie certyfikat poświadczający ukończenie kursu (dla każdego kursu osobny). Certyfikat ten zostanie wygenerowany automatycznie na podstawie danych podanych w zamówieniu i będzie do pobrania z tej strony w postaci pliku PDF.

Lista certyfikatów jest generowana u dołu strony, pod nagłówkiem Kurs.

Problem z pobraniem certyfikatu

U niektórych użytkowników może pojawić się problem z pobraniem certyfikatu. Przyczyn może być wiele. Jeżeli podczas próby pobierania pojawi się komunikat NETWORK_FAILED” („Błąd sieci”), możemy pobrać certyfikat za Ciebie i wysłać go mailem.

Jeżeli chcesz, abyśmy wysłali certyfikat na Twój adres email, kliknij KONTAKT i napisz do nas. Wyślemy certyfikat jako załącznik do wiadomości. 

WAŻNE! W wiadomości z prośbą o przesłanie certyfikatu PDF podaj adres email, którym logujesz się do Platformy E-CKiMS oraz swoje imię i nazwisko. Nie wysyłaj nam hasła, nie jest ono potrzebne. Jeżeli ukończyłaś/eś więcej niż jeden kurs, napisz, który certyfikat mamy Ci przesłać.

Certyfikat papierowy

Na życzenie jest dostępna płatna opcja papierowego certyfikatu z podpisem prowadzącego i pieczęciami CKiMS oraz hologramem.

Cena za jeden certyfikat papierowy wynosi 29,74 zł (z VAT) + koszt dostawy – wysyłka tylko na adres na terenie Polski. Certyfikat można zamówić na stronie: kryminalistyczny.pl/produkt/certyfikat/.

WAŻNE! Certyfikat papierowy mogą zamówić tylko te osoby, dla których system wygenerował certyfikat PDF. Zamówienia od osób, które nie zaliczyły testów, nie będą realizowane.

You need to login to see certificates.

Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś swoje hasło?

Copyright © 2023 CKiMS | Regulamin | Polityka cookies | Kontakt