Moje certyfikaty

Certyfikat PDF

Kiedy przejdziesz wszystkie moduły (oznaczysz jako zrobione/done) i rozwiążesz wszystkie testy pośrednie oraz test końcowy, system wygeneruje dla Ciebie certyfikat poświadczający ukończenie kursu (dla każdego kursu osobny). Certyfikat ten zostanie wygenerowany automatycznie na podstawie danych podanych w zamówieniu i będzie do pobrania z tej strony w postaci pliku PDF.

Lista certyfikatów jest generowana u dołu strony, pod nagłówkiem Kurs.

Problem z pobraniem certyfikatu

U niektórych użytkowników może pojawić się problem z pobraniem certyfikatu. Przyczyn może być wiele. Jeżeli podczas próby pobierania pojawi się komunikat NETWORK_FAILED” („Błąd sieci”), możemy pobrać certyfikat za Ciebie i wysłać go mailem.

Jeżeli chcesz, abyśmy wysłali certyfikat na Twój adres email, kliknij KONTAKT i napisz do nas. Wyślemy certyfikat jako załącznik do wiadomości. 

WAŻNE! W wiadomości z prośbą o przesłanie certyfikatu PDF podaj adres email, którym logujesz się do Platformy E-CKiMS oraz swoje imię i nazwisko. Nie wysyłaj nam hasła, nie jest ono potrzebne. Jeżeli ukończyłaś/eś więcej niż jeden kurs, napisz, który certyfikat mamy Ci przesłać.

Certyfikat papierowy

Na życzenie jest dostępna płatna opcja papierowego certyfikatu z podpisem prowadzącego i pieczęciami CKiMS oraz hologramem.

Cena za jeden certyfikat papierowy wynosi 29,74 zł (z VAT) + koszt dostawy 9,99 zł – wysyłka tylko na adres na terenie Polski. Certyfikat można zamówić na stronie: kryminalistyczny.pl/produkt/certyfikat/.

WAŻNE! Certyfikat papierowy mogą zamówić tylko te osoby, dla których system wygenerował certyfikat PDF. Zamówienia od osób, które nie zaliczyły testów, nie będą realizowane.

Nie posiadasz jeszcze żadnych certyfikatów.

Copyright © 2020 CKiMS | Regulamin | Polityka cookies | Kontakt